جایزه بهترین انیمیشن جشنواره فضانوردان روسیه برای «هزار و یک داستان»

[ad_1]

جایزه بهترین انیمیشن جشنواره فضانوردان روسیه برای

سریال انیمیشن مرکز اصفهان برنده جایزه بهترین انیمیشن جشنواره فضانوردان روسیه شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از معاونت امور استان های صدا و سیما، مجموعه انیمیشن «هزار و یک داستان» برنده جایزه بهترین انیمیشن جشنواره فضانوردان روسیه برای کودکان در نهمین افتخار بین المللی و چهلمین حضور خود در جشنواره های ایرانی و خارجی.
این مجموعه یکی از تولیدات صدا و سیمای مرکز اصفهان به تهیه کنندگی علی رئیس و کارگردانی ریحانه کاوش است و با هدف ترویج کتابخوانی بهترین کتاب های ایرانی با مجوز کتبی ناشر ساخته شده است.
بکر بودن شخصیت ها و فضای هر قسمت و استفاده هوشمندانه از هنر تصویرسازی این مجموعه را از دیگر آثار مشابه متمایز می کند.
گویندگی این سریال مرجان خواجو کازرونی و انیماتورهای آن نگار زنجانی و پژمان فیروزبخت هستند و موسیقی سریال را مهدی قشقایی ساخته است.
جشنواره فضانوردان روسیه همزمان با سالگرد سفر فضایی یوری گاگارین برگزار می‌شود و جایزه بهترین انیمیشن را بر اساس نظر هیئت داوران به مجموعه «هزار و یک داستان» اعطا کرد.
این مجموعه قبلاً به موفقیت های چشمگیری دست یافته است، از جمله رسیدن به بخش پایانی Prix jeunsse و حضور در کاتالوگ بین المللی Prix jeunsse 2016 (بهبود کیفیت در برنامه های کودکان). پروانه زرین از نهمین دوسالانه پویانمایی تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهترین کارگردانی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و جایزه بهترین تهیه کننده و بهترین کارگردانی دوازدهمین جشنواره ملی کتاب و رسانه ملی را برشمرد. .

انتهای پیام

[ad_2]
منبع

مطلب پیشنهادی

صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

[ad_1] ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. شما به طور خودکار به صفحه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.